Duayeri, Cingilli Sk. No:26, 50400 Ürgüp/Nevşehir +90 (384) 341 58 88
Sedirli Konak Cappadocia Hotel - Ürgüp - Nevşehir | Güvenli Turizm Sertifikası
#

Türk Gecesi


Kapadokya’daki tatilinizi çok ilginç ve muhteşem bir şov ile süslemek isterseniz Türk Gecesi adıyla bilinen yöresel gösterileri izlemek tam size göre.

Türk gecesi gösterisi kapalı kayadan oyma büyük restoranlardan oluşan mekânlarda yapılmaktadır.

Gösteride Fasıl tarzı müzik, oryantal dans, değişik yörelerden oluşan folklor dansları, izleyicilerle yapılan katılımcı bazı gösteriler, set menü yemekler ve sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler ve çok eğlenceli diğer sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Kapadokya Türk gecesi programlarını yemekli veya yemeksiz tercih edebilirsiniz.

#

Balon Turları


Kapadokya, sıcak hava balonları ile uçmak için en iyi yerlerden biri olarak dünya çapında bilinir.

Mükemmel uçan koşullarla bir araya gelen muhteşem gerçeküstü manzaralar, balonların peri bacaları arasında ve periferik bacaları arasında ve arasında, her biri kendine özgü kaya oluşumları, renkler ve özellikleri olan etkileyici vadiler aracılığıyla benzersiz kaya oluşumlarına, meyve bahçelerine ve üzüm bağlarına doğru sürüklenmesini sağlar.

Bölgenin nefes kesici manzarasını izlemek için dalgalı ravinler üzerinde uçuyor.

#

Günlük Turlar


Gez gez bitmeyen, görüp de doyulmayan onlarca yerin arasında zamanla yarışıyorsanız, sizin için gidilecek yerlerin lokasyonlarını belirleyen, ulaşımınızı sağlayan ve tüm detaylarıyla anlatan günlük Kapadokya turlarına katılmanızı öneririz.

Bölgede günlük tur düzenleyen acentelerin yanı sıra oteller de bu hizmeti sağlıyor.

Önceliğiniz olan bölgeleri belirleyip sundukları gezi paketlerini inceleyebilir ve zamanınıza uygun bir Kapadokya günlük tur gezi planı oluşturabilirsiniz.

Bu turlar her organizasyona göre farklı rotalar çizse de, tur paketleri olarak isimlerle ayrılmış.

#

ATV Turları


Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, atv safari turu yapabilirsiniz.

Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olamak üzere 4 sezonda da atv turuna katılabilirsiniz. Buda bölgeye geldiğinizde hava şartlarına aldırmadan huzur dolu ve heyecanlı geziler yapabileceğiniz alamına gelir.

Özellikle de kışın bembeyaz görsellikte peri bacalarının arasından geçmek sizi farklı duygulara itecektir.

Coğrafi açıdan bölgenin güzelliklerine doyacak ve tadına varacaksınız.

#

At Turları


Kapadokya at turu için özel olarak binicilik dersi almış olmanız gerekmez yani profesyonel bir at binicisi olmasanız bile Kapadokya 2 saatlik at turu aktivitesine katılabilirsiniz.

At biniciliği hakkında eğer daha önceden hiç tecrübeniz yok ise endişelenmenize gerek yok, tura başlamadan hemen önce tecrübeli binicilik eğitmenlerimiz tarafından size kısa bir eğitim verilecek ve at üstünde bilmeniz gereken en önemli temel bilgileri uygulamalı olarak öğrenmiş olacaksınız.

Tura başladıktan sonra da tur sırasında uzman ve tecrübeli tur liderlerinin eşliğinde bölgenin sahip olduğu muhteşem güzelliklerdeki doğası içerisinde huzur dolu bir vakit geçirebileceksiniz.

#

Jeep Safari


Kapadokya'nın en heyecan verici maceralarından biri olan Jeep Safari turunu off-road araçlarla bölgeyi gezmektir.

Bırakın profesyoneller size Kapadokya'nın güzelliklerini göstersinler. Sizi gizemli vadilere, kiliselere ve diğer kültürel yerlere götürüp, tabiatın fevkalade gizli hazinelerini gözleriniz önüne serelim.

Jeep Safari turunda sizlerin zor bulacağınız yerlere ve uzak, normal araçlarla ve tur otobüsleriyle ulaşımı güç olan muhteşem vadilere götürmekteyiz.

Jeep Safari ile Kapadokya'nın eşsiz manzaralarınız keşfedeceksiniz.